Podlahové mycí stroje Kärcher

Ze široké nabídky Kärcher podlahových mycích strojů s odsáváním nebo bez odsávání si můžete vybrat takový stroj, který přesně vyhovuje vašim požadavkům.
Jednokotoučové drhnoucí stroje jsou určeny k hloubkovému čištění tvrdých ploch nebo vysokorychlostnímu nanášení emulzí a vosků. Podlahové mycí stroje s odsáváním čistí tvrdé plochy a ihned odsávají znečištěnou vodu do sběrné nádoby.

 • Podlahové mycí stroje na 230 V

  Podlahové mycí stroje na 230 V

  V této kategorii naleznete jednokotoučové podlahové stroje, které jsou určeny k hloubkovému čištění nebo vysokorychlostnímu nanášení emulzí a vosků. Tyto stroje neodsávají vodu. Dále podlahové mycí stroje s odsáváním, které se liší podle používaných kartáčů. Stroje s označením „BR“ mají dva diskové, proti sobě rotující kartáče a stroje s označením „BD“ mají jeden nebo dva diskové kartáče. Dále se liší objemem nádrží na čistou a špinavou vodu a podle pracovní šířky kartáčů.

 • Bateriové podlahové mycí stroje Kärcher

  Bateriové podlahové mycí stroje Kärcher

  Bateriové podlahové mycí stroje čistí tvrdé plochy a ihned odsávají znečištěnou vodu do sběrné nádoby. Stroje jsou napájeny pomocí akumulátorů a liší se podle používaných kartáčů. Stroje s označením „BR“ jsou stroje se dvěma diskovými, proti sobě rotujícími kartáči a stroje s označením „BD“ jsou stroje s jedním nebo dvěma diskovými kartáči. Dále se liší objemem nádrží na čistou a špinavou vodu a podle pracovní šířky kartáčů.

 • Příslušenství podlahových mycích strojů

  Příslušenství podlahových mycích strojů

  Díky správnému příslušenství a vhodnými čisticími prostředky se podlahové mycí stroje Karcher plně uplatní. S nimi vždy dosáhnete ekonomicky přesvědčivých výsledků při čištění.