Stroje na koberce/parní čističe Kärcher

Čisticí stroje koberců a čalounění, tzv. extraktory, vyčistí koberce, autosedačky, interiéry automobilů a čalounění do hloubky vláken.
Parní čističe využívají principu čištění pomocí tlaku horké páry. Horkou párou a se správným nástavcem můžete provádět čištění prakticky čehokoliv a to zcela bez použití chemických přípravků.

  • Stroje na čištění koberců a čalounění

    Stroje na čištění koberců a čalounění

    Čistič koberců a čalounění, tzv. extraktor, vyčistí koberce, autosedačky a čalounění do hloubky vláken. Extraktory Kärcher využívají princip nástřiku a extrakce. Tzn. že při čištění mokrou cestou se v jednom pracovním kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se voda ihned vysaje. Tak dojde k uvolnění a odstranění špíny během jednoho pracovního kroku. Čistící stroje PUZZI se liší velikostí sběrných nádob a nádob na čistou vodu, technickými parametry a stupněm výbavy.

  • Parní čističe

    Parní čističe

    Parní čističe využívají principu čištění pomocí tlaku horké páry. Díky bohatému příslušenství je možno vyčistit a zároveň vydezinfikovat například toalety, sanitu, koupelny i kuchyňské linky. V základní výbavě parního čističe je plochý nástavec, který snadno vyčistí kachličky i obklady, a okenní stěrka. Profesionální parní čistič Kärcher disponuje systémem dvou zásobníků na vodu, to umožňuje plnění novou vodou během provozu, aniž by se stroj musel zchladit a znovu zahřát.