Vysavače Kärcher

Mokro-suché, suché či kartáčové vysavače nabízí optimální řešení pro rozmanité čištění pro nasazení v úklidových firmách, v řemeslné výrobě i v živnostech. Vysavače Kärcher na suché vysávání nesou označení „T“ a svým výkonem, vybavením a manipulovatelností splňují ty nejvyšší nároky. Vysavače pro vysávání za mokra i za sucha se osvědčily v dílnách, výrobních a prodejních provozech a nesou označení „NT“.

 • Vysavače na suché vysávání

  Vysavače na suché vysávání

  Vysavače Kärcher pro vysávání za sucha mají minimální hlučnost, a tak jsou vhodné pro potřeby hotelů, restaurací, obchodů a úklidových firem. Většina vysavačů má praktické nožní tlačítko, které Vám ušetří zbytečné ohýbání. Některé typy vysavačů je možné doplnit elektrickým sacím kartáčem. Samozřejmostí je několikanásobná filtrace u všech typů vysavačů na suché vysávání. Profesionální vysavače na suché vysávání nesou označení „T“.

 • Vysavače na mokro-suché vysávání

  Vysavače na mokro-suché vysávání

  Vysavače na mokré i suché vysávání se od sebe liší výkonem, velikostí sběrné nádoby, počtem motorů, ale i jmenovitým průměrem příslušenství. Můžete s nimi vysávat mokré nečistoty nebo kapaliny, ale také běžné suché nečistoty z koberců a tvrdých podlah. Při vysávání suchých nečistot můžete používat papírové sáčky nebo filtrační vaky. Profesionální mokrosuché vysavače jsou určeny pro firmy, živnostníky, stavební firmy a průmysl a nesou označení „NT“

 • Super-profi vysavače

  Super-profi vysavače

  Super profi vysavače jsou určeny pro hrubé nasazení v průmyslu a živnostech. Díky svému bohatému příslušenství jsou průmyslové vysavače KÄRCHER vybaveny pro nejrůznější úkoly. Super-profi vysavače KÄRCHER mají extrémně výkonné turbíny, nádoby na vysáté nečistoty z materiálu nepodléhajícího korozi a o velkém objemu.

 • Bezpečnostní vysavače

  Bezpečnostní vysavače

  Vysokotlaké čističe Kärcher naleznou svoje využití všude tam, kde je nutné denně čistit velké plochy, stroje, automobily nebo budovy. Vysokotlaký stroj KÄRCHER využijete v zemědělství, řemeslné výrobě, v průmyslu nebo komunální oblasti. Vysoký průtok a tlak zajišťují důkladné čištění i při odolné špíně a delším nasazení. Z široké škály profi vysokotlakých čističů od malých základních modelů až po výkonné modely s trojfázovým motorem si vybere každý.

 • Příslušenství vysavačů

  Příslušenství vysavačů

  Díky originálnímu příslušenství Karcher můžete upravit vysavače pro vysávání za sucha i mokra pro nejrůznější způsoby čištění.