Vysokotlaké čističe Kärcher bez ohřevu

Vysokotlaké čističe Kärcher využijete v zemědělství, řemeslné výrobě, v průmyslu nebo komunální oblasti k čištění velkých ploch, strojů, automobilů nebo budov. Vysoký průtok a tlak zajišťují důkladné čištění i při odolné špíně a delším nasazení. Z široké škály profi vysokotlakých čističů od malých základních modelů až po výkonné modely s trojfázovým motorem si vybere každý. Vysokotlaké čističe Kärcher bez ohřevu vody mají označení "HD".

 • Vysokotlaké čističe bez ohřevu na 230 V

  Vysokotlaké čističe bez ohřevu na 230 V

  Kärcher vysokotlaké čisticí stroje bez ohřevu na 220 V jsou určeny k rychlému ale důkladnému čištění strojů, automobilů nebo budov. Díky vysokému průtoku a tlaku odstraníte i pevně ulpívající nečistoty. Uživatelé ze zemědělství, komunálního hospodářství a řemeslníci, kterým záleží na kvalitě, výkonu a ceně, zde naleznou optimální čistič - od malých, velmi cenově výhodných základních modelů až po výkonné modely s trojfázovým motorem.

 • Vysokotlaké čističe bez ohřevu na 400 V

  Vysokotlaké čističe bez ohřevu na 400 V

  Čističe pro každodenní čištění strojů, automobilů nebo provozních areálů. Vysoký průtok a tlak zajišťují důkladné vyčištění i extrémně ulpívajících nečistot a zároveň delší používání. Některé modely jsou vybaveny trojfázovým motorem, ten garantuje ještě vyšší výkon a delší životnost stroje.

 • Vysokotlaké čističe bez ohřevu na benzin/diesel

  Vysokotlaké čističe bez ohřevu na benzin/diesel

  Kärcher vysokotlaké čističe bez ohřevu na bezin/diesel jsou určeny pro čištění všude tam, kde není k dispozici elektrická přípojka. Vysokotlaké stroje KÄRCHER jsou vyvinuty pro mobilní použití v hlavních a vedlejších stavebních řemeslech, při čištění fasád, v zemědělství a lesnictví a v komunálním hospodářství.

 • Stacionární vysokotlaké čističe bez ohřevu

  Stacionární vysokotlaké čističe bez ohřevu

  Stacionární vysokotlaké čisticí stroje Kärcher - čištění může probíhat buď se studenou nebo teplou vodou z ohřívače vody, který je k dispozici. Čistič je možné napojit přímo na místě použití a je možné vytvořit až 6 odběrných míst.

 • Speciální vysokotlaké čističe bez ohřevu

  Speciální vysokotlaké čističe bez ohřevu

  Vysokotlaké čističe Kärcher naleznou svoje využití všude tam, kde je nutné denně čistit velké plochy, stroje, automobily nebo budovy. Vysokotlaký stroj KÄRCHER využijete v zemědělství, řemeslné výrobě, v průmyslu nebo komunální oblasti. Vysoký průtok a tlak zajišťují důkladné čištění i při odolné špíně a delším nasazení. Z široké škály profi vysokotlakých čističů od malých základních modelů až po výkonné modely s trojfázovým motorem si vybere každý.

 • Příslušenství vysokotlakých čističů bez ohřevu

  Příslušenství vysokotlakých čističů bez ohřevu

  S originálním příslušenstvím a čisticími prostředky Kärcher rozšíříte možnosti využití Vašeho vysokotlakého čističe – od mytí vozidel přes čištění tryskáním až po čištění velkých ploch. Čisticí prostředky Kärcher jsou při tom nejen obzvláště účinné, ale také šetrné vůči životnímu prostředí.