Vysokotlaké čističe Kärcher s ohřevem

Kärcher vysokotlaké čističe s ohřevem vody jsou projektované na vysoký čisticí výkon, jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají vysoký komfort obsluhy. Vysokotlaké čističe KÄRCHER s ohřevem tak najdou uplatnění v autosalonech, stavebnictví, zemědělství i ve spedičních firmách. Tyto stroje nabízejí maximální komfort obsluhy a přesvědčí také při nejvyšší zátěži hospodárností a dlouhou životností. Profesionální vysokotlaké stroje s ohřevem nesou označení „HDS“.

 • Vysokotlaké stroje s ohřevem na 230 V

  Vysokotlaké stroje s ohřevem na 230 V

  Vysokotlaké čističe Karcher s ohřevem na 220 V nabízí zákazníkům velké přednosti díky inovační technice: obsluhu jedním tlačíkem, podvozek s integrovanými nádržemi a u strojů CSX integrovaný navíjecí buben hadic. Prodejci aut, stavební firmy nebo komunální sféra – ti všichni využívají výkon těchto vysokotlakých čističů Kärcher.

 • Vysokotlaké stroje s ohřevem na 400 V

  Vysokotlaké stroje s ohřevem na 400 V

  Autosalony, stavební průmysl, zemědělství nebo obce - ti všichni sázejí na výkon a komfort obsluhy vysokotlakých čističů této třídy. Vysokotlaké čističe Kärcher s ohřevem na 380 V nabízejí maximální komfort obsluhy a přesvědčí také při nejvyšší zátěži hospodárností a dlouhou životností.

 • Vysokotlaké stroje s elektrickým ohřevem na 400 V

  Vysokotlaké stroje s elektrickým ohřevem na 400 V

  Vysokotlaké čističe s elektrickým ohřevem se používají všude tam, kde vadí nebo jsou zakázané spaliny. V hygienických prostorách, nemocnicích, velkých kuchyních nebo lázních. Horká voda je k dispozici během velmi krátké doby díky průtokovému ohřívači vody.

 • Vysokotlaké stroje s ohřevem na benzin/diesel

  Vysokotlaké stroje s ohřevem na benzin/diesel

  Kärcher vysokotlaké čističe se spalovacím motorem s ohřevem jsou vhodné pro používání v půjčovnách, stavebnictví, zemědělství nebo lesnictví. Mají snadno přístupný ovládací panel a komfortní startování motoru: agregát je spuštěn elektrickým startérem během několika sekund.

 • Vysokotlaké stroje s ohřevem speciální

  Vysokotlaké stroje s ohřevem speciální

  Speciální vysokotlaké zařízení KÄRCHER pro nejvyšší nároky např. v zemědělství nebo stavebnictví. Umožňuje připojení dvou pistolí s tryskami najednou. Díky tomuto systému lze provádět kvalitní čištění současně na dvou místech.

 • Příslušenství vysokotlakých čističů s ohřevem

  Příslušenství vysokotlakých čističů s ohřevem

  S originálním příslušenstvím Kärcher a čisticími prostředky Kärcher rozšíříte možnosti využití Vašeho vysokotlakého čističe – od mytí vozidel přes čištění tryskáním až po čištění velkých ploch. Čisticí prostředky Kärcher jsou při tom nejen obzvláště účinné, ale také šetrné vůči životnímu prostředí.