Zametací stroje Kärcher

Zametací stroje Kärcher pro vnitřní a venkovní čištění jsou vyráběny jako ručně vedené modely nebo modely s místem pro řidiče. Ručně vedené zametací stroje jsou určeny k zametání malých a středně velkých ploch v exteriérech nebo halách. Nečistoty jsou sbírány zametacím kartáčem do sběrné nádoby. Některé typy strojů jsou navíc vybaveny jedním nebo dvěma bočními kartáči pro snadné zametání podél stěn. Od plošného výkonu 1300 m2 se vyplatí použít stroje s místem pro řidiče.

 • Ručně vedené zametací stroje

  Ručně vedené zametací stroje

  Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER lze využít ekonomicky vždy tam, kde se doposud pracovalo se smetákem a zametací lopatou. Použití zametacích strojů je rychlejší a hospodárnější než koště. Zametají dvory, cesty, haly, dílny a sklady - čistě a pohodlně. Tyto zametací stroje mají jeden nebo dva sklopné boční kartáče a výškově nastavitelné držadlo.

 • Bateriové zametací stroje

  Bateriové zametací stroje

  Bateriové zametací stroje s obzvláště tichým akumulátorovým pohonem jsou vhodné pro univerzální použití ve venkovních a vnitřních prostorech . Díky elektricky poháněnému hlavnímu zametacímu válci lze tyto stroje tlačit prakticky bez vynaložení síly. Vyplatí se pro domovníky, řemeslníky, úklidové firmy a v průmyslu již od 300 m2 čištěné plochy.

 • Motorové zametací stroje

  Motorové zametací stroje

  Komfortní motorové zametací stroje KÄRCHER ručně vedené nebo s místem pro řidiče jsou vybaveny benzinovým, dieslovým nebo LPG motorem a jsou určeny převážně pro venkovní použití. Verze Advanced umožňuje jízdu dopředu i dozadu a má výkyvně uložený hlavní zametací válec.

 • Příslušenství zametacích strojů

  Příslušenství zametacích strojů

  Zametací stroje se používají na nejrůznějších plochách a pro nejrůznější potřeby čištění. Jejich efektivita přitom záleží také na použití optimálního originálního příslušenství KÄRCHER - od zametacích válců přes filtry až po doplňkové přístroje.